Hororové dekorace

 

Výroba a distribuce replik lidských lebek a kostí, hororových dekorací, postapo dekorací, dekorací pro únikové hry, tatéry, filmové produkce, divadlo, strašidelné domy, horor bary a další stylové atrakce a provozovny. Navštivte internetový obchod kde naleznete některé z výrobků human skull replica, které si můžete zakoupit a my vám je doručíme na vaši adresu. V případě, že poptáváte originální produkt, je možné tento vyrobit na zakázku dle vašich požadavků, případně podle fotografie. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail případně telefon.

 

internetový obchod

INTERNETOVÝ OBCHOD

Navštivte také náš internetový obchod www.freddyho-party.cz     Prodej dekorací ze záhrobí.Lidské lebky, kosti a výrobky z lidských ostatků. Dokonale propracované modely z tvrzených pryskyřic ve skutečné životní velikosti.
Rekvizity

FIGURÍNY A LATEXOVÉ MASKY

Figuríny s reálným obličejem pro potřeby filmu, divadla, aranžování...ale i pro únikové hry a pod. Latexové masky. čertů, politikků, zombíků...ale i masky podle předlohy. Od návrhu až po samotnou latexovou masku
Postapo

VÝROBKY Z TVRZENÉ PRYSKYŘICE

Výrobky z tvrzené pryskyřice vhodné jako dekorace do interiérů i exteriérů. Výroba modelů a prototypů na zakázku.
Latexové masky

OSTATNÍ DEKORACE

Další dekorace jako například oděvní doplňky, součásti kostýmů ale i celé kostýmy a další výrobky. Vše z přírodního latexu, speciální PUR pěny, tvrzených pryskyřic a plastů.