Hororové dekorace

Výroba a distribuce replik lidských lebek a kostí, hororových dekorací, postapo dekorací, dekorací pro únikové hry, tatéry, strašidelné domy a další stylové provozovny. Navštivte internetový obchod kde naleznete některé z výrobků human skull replica. V případě, že poptáváte originální výrobek, je možné tento vyrobit na zakázku. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail případně telefon.

internetovy-obchod

INTERNETOVÝ OBCHOD

Navštivte také náš internetový obchod www.freddyho-party.cz. Prodej dekorací ze záhrobí, lebky, kosti a další ostatky. Dokonalé propracované modely z tvrzených pryskyřic ve skutečné životní velikosti.

Rekvizity

REKVIZITY ZE SPECIÁLNÍ PUR PĚNY

Pro divadlo, film, fotografy, strašidelné domy a další. Nabízíme výrobu rekvizit ze speciální PUR pěny, tvrzených pryskyřic, silikonu, latexu a dalších materiálů. Ve většině případů jde o kusovou výrobu a vše záleží na domluvě.

Postapo

VÝROBKY Z TVRZENÉ PRYSKYŘICE

Výrobky z tvrzené pryskyřice vhodné jako dekorace do interiérů i exteriérů...výroba na zakázku

Latexové masky

LATEXOVÉ MASKY

Od návrhu až po samotnou masku z latexu. Nabízíme výrobu originálních obličejových masek pro různé účely. Model a masku vyrobíme i podle fotografie či obrázku, případně dle vašich představ. Masky najdou využití v různých provozovnách jako strašidelné domy, bary s horor a postapo tématikou, únikové hry a další.